Archiwum - 2013 rok

W dniu 14.09.2013 na Zalewie w Nowej Dębie odbyły się Towarzyskie ogólnodostępne zawody wędkarskie dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych "Wędkarskie Lato 2013" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba

Po zaciekłej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii szkół podstawowych-

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie

II miejsce Szkoła Podstawowa w Cyganach

III miejsce Szkoła Podstawowa w Jadachach

w kategorii indywidualnej :

I miejsce Zollner Martyna 

II miejsce Kupiec Kacper

III miejsce Plaskota Tymoteusz

 

Najdłuższa ryba Kacper Kupiec

 

W kategorii szkół Gimnazjalnych

I miejsce Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie

II miejsce Gimnazjum Nr 2 w Nowej Dębie 

III miejsce Gimnazjum w Chmielowie

w kategorii indywidualnej 

I miejsce Tomczyk Patryk

II miejsce Hajduk Przemysław

III miejsce Zollner Jakub

 

Najdłuższa ryba Tomczyk Patryk

 

Poniżej fotorelacja z tej imprezy.

W dniu 8.09.2013 na rzece Wiśle w Baranowie Sandomierskim odbył się Puchar Starosty Tarnobrzeskiego

Starowało 42 zawodników reprezentujących rózne okręgii.

Zawody wygrał Wójcik Marek Alga Spin Gorzyce

II miejsce Kokosza Wojciech Alga Spin Gorzyce

III miejsce Ruszała Jacek Kleń Strzyżów

poniżej foto relacja z tej imprezy.

W dniu 25.08.2013 odbyły się na Zalewie w Nowej Dębie Rodzinne Zawody Wędkarskie.

W zawodach wystartowało 29 rodzin którym uprzyjemniała wędkowanie wspaniała słoneczna pogoda i dobra atmosfera.

Po zaciekłej rywalizacji pierwsza trójka rodzin przedstawia się następująco:

I miejsce rodzina Czusz 

II miejsce rodzina Kupiec 

III miejsce rodzina Gurdak

A oto fotorelacja z tych zawodów:

W dniu 28.7.2013 członkowie Koła uczestniczyli w zawodach SPININGOWY PUCHAR ROPY

Wyniki zawodów:

 

W kategori kleń: 
I miejsce Łukasz Cieślik  kleń 45cm 
II miejsce Krystian Janik kleń 40 cm 
III miejsce Sławomir Tyszkiewicz kleń 38,5 cm 

kategoria okoń: 

I miejsce Tomasz Podkul okoń 28,5 cm 
II miejsce Sławomir Tyszkiewicz okoń 28 cm 
III miejsce Kamil Głowacki i Robert Sęp okoń 25,5 cm 

kategoria szczupak 

I miejsce Maciej Stefański szczupak 55 cm 

W zawodach wzięło udział 63 zawodników a 37 z nich zgłosiło do komisji sędziowskiej ryby,

W dniu 30.06.2013 członkowie naszego Koła uczestniczyli w Spiningowym Kleniu Wisłoka organizowanym przez Koło Kleń w Strzyżowie.

 

 

WYNIKI SPINNINGOWEGO KLENIA WISŁOKA

 1. ZDZISŁAW PORADA- KLEŃ - 41.3 cm

 2. MATEUSZ NOWAK- KLEŃ -41 cm

 3. ZBIGNIEW TYSZKIEWICZ- KLEŃ - 35 cm

 4. MATEUSZ PORADA - KLEŃ - 32.5 cm

 5. PIOTR WIKTOR - KLEŃ - 32 cm

 6. PAWEŁ ZAJĄC - KLEŃ- 28.6 cm

 7. TOMASZ BARLIK - KLEŃ - 28.2 cm

 8. DARIUSZ KSIĄŻEK - KLEŃ- 28 cm

 9. MACIEJ KRAWCZYK - KLEŃ - 27.8 cm

10. TOMASZ PODKUL - KLEŃ- 26.2 cm

11. PIOTR KONIECZNY- KLEŃ - 26 cm

 

 

NAJWIĘKSZY OKOŃ ZAWODÓW - RAFAŁ  KRET - 28.8 

 

A to kilka fotek z tej imprezy :

Członkowie naszego Koła uczestniczą w wyprawie do Norwegi gdzie próbują złowić jak największe Dorsze i inne ciekawe rybki.

Oto kilka fotek z tego wypadu.

 

W dniu 23.06.2013 na rzece Wiśle w Nagnajowie odbyły się zawody Boleń Wisły.

Startowało 26 zawodników.

Po 6 godzinach wędkowania 11 zawodników zgłosiło ryby.

Zwycięzcą zawodów został kol. Szymon Puła ZANDER NOWA DĘBA

2 miejsce kol.Marcin Bukała z Klubu ATUT Ćmielów

3 miejsce kol.Marcin Markowicz Koło nr 12 w Nowej Dębie

Poniżej fotorelacja z zawodów:

W dniu 22.06.2013 na Zalewie w Nowej Dębie odbył się Drużynowy Puchar Szkół.

Poniżej wyniki i fotorelacja z imprezy.

W dniu 02.06.2013 odbyły się Spiningowe Mistrzostwa Koła na rzece Wiśle w Nagnajowie.

Startowało 7 zawodników.

Mistrzem Koła na rok 2013 został Tomasz Zollner

I v-ce mistrzem Józef Zollner

II v-ce mistrzem Sławomir Marcinko

W zawodach z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka które zostały zorganizowane już po raz 24 przez nasze Koło wędkarskie wystartowało pomimo bardzo brzydkiej pogody 53 dzieci.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

W kategorii wiekowej 0-6 lat:

  1. Biednik Emilia

  2. Konieczna Ola

  3. Biednik Lena

W kategorii wiekowej 7-9 lat:

  1. Furtek Karina

  2. Trzeciak Bartosz

  3. Wołek Karolina

W kategorii wiekowej 10-14 lat:

  1. Markowicz Mikołaj

  2. Kupiec Kacper

  3. Sawa Marcin

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i słodycze które ufundowane były przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu, Zarząd Okręgu PZW w Tarnobrzegu , oraz Koło PZW w Nowej Dębie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i rodzicom za udział w zawodach , gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Koło PZW nr 12 w Nowej Dębie.

 

Poniżej fotorelacja z tej imprezy:

Nowa Dęba dnia 21 kwieceiń 2013

 

PROTOKÓŁ

 

zawodów w dyscyplinie: spławikowej  przeprowadzonych
w dniu 21.04 2012 r. w miejscowości : Nowa Dęba

na zbiorniku „Zalew”

 

  1. 1.      Rodzaj zawodów: Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 12
  2. 2.      Organizator : Koło PZW nr 12, KWS Zander
  3. 3.      Komisja sędziowska w składzie: sędzia główny- Zöllner Józef, sędzia sekretarz – Pręga Stanisław, sędzia wagowy – Bernaszewski Edward

                              -stwierdziła należyte przygotowanie terenu.

  1. 4.      Liczba zawodników:.................................................

 

L.p.

W kategorii

Zgłoszonych

Startujących

Sklasyfiko-wanych

Zdyskwalifi-kowanych

1

Mężczyzn

11

11

11

0

2

Juniorzy

3

3

3

0

3

Kadeci

7

7

7

0

 

Razem

21

21

21

0

 

5. Zwyciężyli:...........................................................

 

L.p.

Kategoria

Nazwisko i imię

Zajęte miejsce

Uzysk. p-któw

Za złowienie ryb

Otrzymana nagroda na kwotę

sztuk

Wagi

(g)

1

Mężczyzn

Jargieło Mirosław

1

2

-

9780

 

 

 

Czusz Krzysztof

2

6

-

3585

 

 

 

Kopeć Arkadiusz

3

10

-

2675

 

2

Juniorzy

Puła Kamil

1

4

-

870

 

Hajduk Przemysław

2

4

-

730

 

Trela Karol

3

4

-

435

 

3

Kadeci

Tomczyk Patryk

1

2

-

2790

 

Zöllner Jakub

2

4

-

1210

 

Plaskota Tymoteusz

3

7

-

715

 

 

6. Zgłoszone protesty i sposób ich załatwienia:......
.............................- brak....................................................
.................................................................................
.................................................................................

 

Sędzia Sekretarz                                                                   Sędzia Główny

 

...........................................                                                ...........................................

 

* niepotrzebne skreślić